%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
ARŞİV

e-Arşiv

Faturalarınızı EnterERP üzerinden e-Arşiv sistemi ile dijitale geçirerek zaman ve maliyet kaybını düşürün.

e-Arşiv
  • E-Arşiv
  • SSS

DAHA BASİT, DAHA KOLAY, DAHA HIZLI

Elektronik arşiv ile muhasebe ve finansal süreçlerinizi hızlandırarak verimliliği artırın.

DİJİTAL E-ARŞİV FATURA

e- Arşiv ile dijital ortamda fatura gönderin.

Geleneksel kağıt faturanın yerine çevre ve doğa dostu teknoloji ile faturalarınızı dijital e-Arşiv Faturaya geçirerek hızlıca faturalarınızı sistem üzerinden gönderin. Dijital ortamda anlık olarak e-Arşiv göndererek hem ekstra maliyet yükünden kurtulun hem de zamandan kazanın.

e- Arşiv ile dijital ortamda fatura gönderin.

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziki ortamda kağıt olarak kesilen faturaların teknolojinin gelişmesiyle internet ortamında düzenlenerek e-Fatura kaydı olmayan mükelleflere veya şahıslara gönderilmesi ve saklanmasını sağlayan dijital sistemdir. VUK 397 nolu maddesi gereğince koşulları taşıyan mükellefler için e-Arşiv düzenleme zorunluluğu vardır.
Gelir İdaresi Başkanlığının her yıl belirlediği koşulları taşıyan veya gönüllü olarak GİB portala kayıt yaptıran tüm mükellefler e-Arşiv düzenleyebilirler. Özellikle elektronik ticaret yapan firmalar için zorunlu hale gelmiştir.
GİB e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere e-Arşiv düzenlenemezken, kayıtlı olmayan mükellef ve şahıslara e-Arşiv düzenlenebilir.
GİB portal üzerinden kaydınızı yaptırabilir veya bir e-Fatura entegratör firma ile e-Arşiv kullanmaya başlayabilirsiniz.
GİB sistemi üzerinden entegratör başvurusu yaparak e-Arşiv düzenleme ve saklama yetkisi alan firmalara özel entegratör firma denir.
EnterERP e-Arşiv hizmeti tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
EnterERP e-Arşiv kontör kullanımı için her bir fatura kontör tutarı her yıl için saklama hizmet karşılığı belirlenerek en uygun fiyat politikasıyla uygulanmaktadır.
EnterERP kullanırken ayrıca e-Arşiv oluşturmanıza gerek kalmadan sistemde oluşturulan fatura üzerinden e-Arşiv gönder butonu ile anında zahmetsiz gönderin.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket