%20'ye Varan Temmuz İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
KURUMSAL

EnterERP şirketlerin dijital ekonomide gelişmesine yardımcı oluyor.

EnterERP her şey dahil kullanıcı lisanslama modeliyle uyarlanabilir bulut ve mobil teknoloji ürünleri ile işinizin her zaman, her yerde, eksiksiz, gerçek zamanlı kullanımını sağlar.

EnterERP şirketlerin dijital ekonomide gelişmesine yardımcı oluyor.
  • Hakkımızda
  • Değerler
  • Görevimiz
HAKKIMIZDA

Değişimi bir adım ötede yönetmek için çalışıyoruz.

EnterERP ekibi, yazılım mühendisliği prensiplerinden faydalanarak dijital dönüşüm alanında geliştirdiği yazılımlarla müşterilerine en kaliteli ve en ekonomik yazılım çözümlerini sunmayı hedefliyor. Kalıplaşmış ve eski çözümler yerine, müşterilerin istekleri çerçevesinde geliştirilen yazılımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Tasarlanan ve geliştirilen gerçek zamanlı ve senkronize çalışan kolay kullanılabilir, yüksek performanslı ve güvenlikli yeni nesil otomasyon ve mobil uygulamalar ile dünyada bilişim ve yazılım alanında yeni bir dijital dönüşüm başlatmayı amaçlıyor.

Değişimi bir adım ötede yönetmek için çalışıyoruz.
DEĞERLER

Neye Değer Veriyoruz

Daha iyi kararlar almak için verilere dayanarak hareket etmeye ve en önemlisi insanları güçlendirmeye inanıyoruz. Çözüm arayan ve mükemmelliği savunan kapsayıcı ve işbirlikçi bir kültür yaratarak değerlerimizi her gün yaşıyoruz.

İnsanlarımıza Sahip Çıkıyoruz

İnsanlarımıza Sahip Çıkıyoruz

EnterERP'de harika insanları işe alıyor ve onları harika şeyler yapmaya davet ediyoruz. Beceri geliştirme ve kendi kariyer yolunuzu belirleme fırsatları sunuyoruz. Kişisel ve profesyonel olarak büyümek, konfor alanlarımızdan çıkmak için sürekli olarak birbirimize meydan okuyoruz.

Müşteri Her Şeydir

Müşteri Her Şeydir

Müşterilerimiz olmadan, bir işimiz yok. Ve bunu asla unutmayız. Aldığımız her kararın merkezine müşterilerimizi koyuyoruz. EnterERP'yi kuranlar biz olmamıza rağmen, bunun tamamen bizimle ilgili olmadığını, aslında müşterilerimize sunabileceğimiz değerle ilgili olduğunu anlıyoruz.

Uçtan Uca Sahiplik

Uçtan Uca Sahiplik

EnterERP'de uçtan uca sahiplik değerini benimsedik. Her projenin tek bir sahibi vardır, bir kişi bunu gerçekleştirmekle görevlidir.

Her Sorunun Bir Çözümü Vardır

Her Sorunun Bir Çözümü Vardır

Çözülemeyecek sorun olmadığına inanıyoruz. Bir çözüme varmak sadece zaman ve ekip çalışması gerektirir. Problem çözme metodolojimiz oldukça basittir. Önce müşterilerimizi ve sorunun - ve olası çözümlerin - onları nasıl etkileyebileceğini düşünürüz.

Bugün 'Çok İyi', Yarın 'Mükemmel'den Daha İyi

Bugün 'Çok İyi', Yarın 'Mükemmel'den Daha İyi

Ekiplerimizi akıllı ve gerçekçi riskler almaya teşvik ediyoruz. Bu projeler sonuç vermezse sorun değil, bundan ders alır ve ilerleriz. Ekibimiz kendilerini yüksek standartlarda tuttuğumuz, her bir işini tutkuyla yapan üyelerden oluşmaktadır.

Katılmıyorum ve Kabul Ediyorum

Katılmıyorum ve Kabul Ediyorum

Bir soruna yaklaşmanın ve sorunu çözmenin birçok yolu olduğunun farkındayız ve söylemi teşvik ediyoruz, ancak nihai amaç bir çözüm yolu bulmaktır.

Radikal Şeffaflık

Radikal Şeffaflık

İlişkilere ve olaylara yaklaşımımız ben yada sen merkezli değil tamamen korkusuz ve gerçekçidir. İş birliklerimizi şeffaflık üzerine inşa ederek sadece satış ve kâr odaklı bir birliktelik istemiyoruz. İnsanlık için güven odaklı değer oluşturmayı hedefliyoruz.

Veri Odaklıyız

Veri Odaklıyız

Bizler müşteri, tedarikçi ve iş arkadaşlarımızı iş ortaklarımız olarak görüyor ve kazanımlarımızı her zaman paylaşıyoruz. Kurmuş olduğumuz ekosistem üzerinde üretilen verinin gücü iş ortaklarımızın bu paydaya olan bağlılığından geliyor.

Ekosistem Bağlılığını Destekliyoruz

Ekosistem Bağlılığını Destekliyoruz

EnterERP sistemine dokunan herkesi iş ortağımız olarak görüyor ve bu ekosistemin bir parçası olarak kazanım sağlaması için destekliyoruz.

GÖREVİMİZ

Başarıya giden kanıtlanmış yolda işletmenize rehberlik etmek

EnterErp Kurumsal Kaynak Planlama, ekiplerin doğru kişileri doğru hesaplara çekerek karmaşık kurumsal iş döngülerini hızlandırmasına yardımcı olur. Bunu, ekiplerin her bir hesapta kiminle etkileşim kuracaklarını ve en yüksek getirili anlaşmaları yapmak için tam olarak ne yapmaları gerektiğini net bir şekilde görmelerine ve her üç ayda bir sayılarını artırmalarına yardımcı olarak yapıyoruz.

Başarıya giden kanıtlanmış yolda işletmenize rehberlik etmek

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket