%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
ENVANTER

Envanter Yönetimi

Bulut tabanlı envanter yönetimi yazılımımız, büyüyen işletmelerin günümüz piyasasının hızında çalışmasına yardımcı olur. Güçlü özellikler ve bulutta doğan mimari, şirketlerin coğrafi olarak dağınık konumlarda sistem çapında envanteri kontrol etmelerini ve maliyetleri gözden kaçırmadan envanter verimliliğini artırmalarını sağlar.

Envanter Yönetimi
  • Ürün
  • Varyant
  • Depo ve Konum
  • Seri ve Lot
  • Stok

DAHA HIZLI, DAHA KONTROLLÜ, DAHA HAREKETLİ, DAHA İZLENEBİLİR

EnterERP Envanter Yönetimi, arz ve talebi dengelemek için esnek ürün yönetimi, kaliteli izlenebilirlik ile envanter süreçlerini basitleştirmenize yardımcı olur.

ÜRÜN YÖNETİMİ

Envanteri optimize edin, karmaşık öğeleri yönetin.

Güvenlik stoğu, minimum/maksimum sipariş miktarları ve ambar transferleri ile envanter dönüşlerini artırmak için ikmal ve otomasyonu kullanın. Barkodlama ve fiziksel envanter döngüsü sayımları ile envanter doğruluğunu iyileştirin. Öğe öznitelik varyasyonlarına dayalı ürün aileleri oluşturmak için matris öğelerinden yararlanın, parti ve seri takip edilen öğeleri kolayca yönetin. Anında özel ölçü birimleri ve dönüşümler tanımlayın.

Envanteri optimize edin, karmaşık öğeleri yönetin.
VARYANT ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürünlerinizi konfigüre ederek daha kolay yönetin.

Renk ve beden gibi niteliklere sahip ürünlerinizi nitelik setleri ile aynı anda onlarca ürün varyantını oluşturabilir, görsel ekleyebilir ve özelliklerini seçebilirsiniz. E-ticaret, mağaza ve saha satış ekiplerinizle farklı listelerle paylaşarak hızlıca satışını yapmaya başlayın.

Ürünlerinizi konfigüre ederek daha kolay yönetin.

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

GELİŞMİŞ DEPO VE KONUM YÖNETİMİ

Karmaşık depoları düzenleyin, ürünleri zahmetsizce bulun.

Şirketlerin coğrafi olarak dağınık konumlarda sistem çapında envanteri kontrol etmelerini depo bazında bilgi akışını sağlamalarını sağlayan sınırsız varyasyonlu depo oluşturma. Depoları parçalara ayırarak ürünlerin gerçek fiili yerlerinin tespiti için konum tabanlı ürün yerleştirme ve kaldırma stratejilerini manuel veya otomatik olarak sunuyor.

Karmaşık depoları düzenleyin, ürünleri zahmetsizce bulun.
SERİ,LOT VE BARKOD UYGULAMARI

Ürün izlemeyi rahatlatan takip numaraları.

Ürünlerin stoğu kadar envanter ve transfer süreçlerindeki hareketler de bir o kadar önemlidir. Ürünlerin tüm hareketlerini daha izlenebilir kılmak ve kolay yönetmek için bazı numaralandırma standartları olan seri, lot ve barkod uygulamalarını kullanmak kaçınılmazdır. Envanter Yönetimi Yazılımı, satılan mal maliyetleri ve envanter taşıma maliyetleri için kesin, gerçek zamanlı izleme ile sürprizlerden kaçınmanıza yardımcı olur. Spesifik (fiili) envanter maliyetlerinin izlenmesi için lot ve seri takibi kullanın.

Ürün izlemeyi rahatlatan takip numaraları.
STOK YÖNETİMİ

Müşteri memnuniyetini artırın, belgeleri yerine getirmeyi iyileştirin.

Stok rezervasyonları ve gecikmiş siparişleri, iadeleri, iptalleri ve değişimleri yönetmeye yönelik araçlarla konumlardaki envanter seviyelerine gerçek zamanlı erişimle söz verildiği gibi satışları ve transferleri yerine getirin. Güvenli stok, minimum/maksimum sipariş miktarları ve iyileştirilmiş karşılama oranları için yapılandırılabilir talep tahmini formülleri ile stok tükenmesini önlemek için envanteri etkili bir şekilde yönetin.

Müşteri memnuniyetini artırın, belgeleri yerine getirmeyi iyileştirin.
Kit Ürün

Kit Ürün

Farklı ürünleri kit altında farklı miktar ve fiyatlarda bir araya getirerek satış yapabilirsiniz.

Küme Ürün

Küme Ürün

Aynı anda birden fazla ürünü birlikte hızlıca seçeneklendirerek evraklarınıza eklemek için kullanabilirsiniz.

Alternatif Ürün

Alternatif Ürün

Birbirleri yerine kullanılabilen ürünleri eşleştirerek müşterilerinize farklı alternatifler sunabilirsiniz.

Dinamik Özellikler

Dinamik Özellikler

Ürünlerinize dinamik ürün özellik setleri tanımlayabilir, evraklarınızda bu değerlere göre işlem yapabilirsiniz.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket