%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
MOBİL

İşletmeniz Artık Cebinizde

EnterERP’nin akıllı, gelişmiş, yenilikçi ve çevik mobil işlevleriyle zamandan tasarruf etmeye hemen başlayın.

İşletmeniz Artık Cebinizde

DAHA AKILLI, DAHA GELİŞMİŞ, DAHA YENİLİKÇİ, DAHA ÇEVİK

EnterERP verimliliği artırır ve süreç yönetimini basitleştirir. Günlük yaşam yolculuğu sırasında modern ve sezgisel mobil uygulama tasarımlarının, kullanıcıların zamanlarından ve enerjilerinden nasıl tasarruf etmelerini sağladığını keşfedin.

EnterERP mobil uygulama

Mobil Yönetim

Akıllı telefonlar teknolojideki sürekli gelişmelerle birlikte işletmelerin işlerini oluşturmalarına, yönetmelerine ve kontrol etmelerine yardımcı oluyor. EnterApp, mobil cihazınızı taşınabilir bir ofise dönüştürür. Nerede olursanız olun aramaları kaydedebilir, sıcak müşteri adaylarına ve iş fırsatlarına yanıt verebilir veya panoları kontrol edebilirsiniz.

Satış ve CRM

Satış ve CRM

Daha hızlı ve daha akıllı satış yapmak, müşteri ilişkilerinizi en iyi şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan uygulama araçlarını EnterApp mobil uygulaması ile tamamen ücretsiz olarak edinin.

Saha Servis

Saha Servis

Enter Service mobil uygulaması sayesinde sahadaki ekiplerinizi en verimli şekilde planlayarak kusursuz yönetin. Müşteri ihtiyaçlarına hızlı dönüşler sağlayarak memnuniyeti en üst seviyede tutun.

Depo ve Stok

Depo ve Stok

Tedarik planlamanın en sorunlu bölümü uygulama birimi ile olan iletişimdir. Enter Inventory ile depo ve lojistik birimlerinizle olan iletişimi güçlendirerek sorunsuz bir tedarik süreç yönetimi deneyimi yaşayın.

Olağanüstü Kullanılabilirlik

Olağanüstü Kullanılabilirlik

Kullanıcının mümkün olduğu kadar çok daha fazla eylemi daha kolay, hızlı ve işlevsel yapmasını sağlayan kullanılabilirliği keşfedin.

Modern Tasarım

Modern Tasarım

Güncel tasarım trendlerini yenilikçi yazılım teknolojileri ile en iyi şekilde birleştiren EnterERP’nin mobil uygulamalarını deneyimleyin.

Özelleştirilebilir Kullanım

Özelleştirilebilir Kullanım

Her kullanıcının isteğine göre şekillenen modüler yapısı ile mobil kullanımı kendinize özel olarak tasarlayın.

Hızlı Verimlilik

Hızlı Verimlilik

Hızlı, kolay, doğru. Ekibinizin tahminlerini gerçek zamanlı olarak görün ve karar alma süreçlerinde onlara anında yardımcı olun.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket