%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
İŞ ORTAKLIĞI

EnterERP İş Ortaklığı

EnterERP satış ortağı programına katılın ve referanslarınız için yüksek komisyonlar kazanın. Kayıt ücreti yok, minimum satış gereksinimi yok ve kazancınızda üst sınır yok!

EnterERP İş Ortaklığı
  • Çözüm Ortağı
  • Teknoloji Ortağı
  • Satış Ortağı
  • Başvuru Formu
İŞ ORTAKLIĞI

EnterERP İş Ortaklığı

İşinizi daha hızlı büyütmek istiyorsanız EnterERP İş Ortaklığı programlarımızı keşfedin, sizin için doğru olanı bulun ve birlikte daha iyi büyümeye başlayalım.

Çözüm Ortağı Programı

Çözüm Ortağı Programı

EnterERP'yi satmak ve danışmanlık, uygulama ve geçiş hizmetleri sunmak isteyen satıcılar, danışmanlık şirketleri ve pazar yeri siteleri için

Teknoloji Ortağı Programı

Teknoloji Ortağı Programı

EnterERP’nin entegrasyon ekosistemine bir platform, araç veya yazılım ile katılmak isteyen işletmeler

Satış Ortaklığı Programı

Satış Ortaklığı Programı

Hedef kitlesini doğrudan EnterERP satın almaya yönlendirerek komisyon kazanmak isteyen web sitesi sahipleri, fenomenler, risk sermayedarları, kurumlar veya diğer işletmeler için

HIZLANIN VE BÜYÜYÜN

Çözüm Sağlayıcılar Ortağı

Çözüm ortaklığı programımız satış danışmanlığı, işe alım, uygulama ve kişiselleştirme gibi profesyonel hizmetler ile birlikte EnterERP’yi pazarlayıp satmak isteyen çözüm ortaklarına yöneliktir. Çözüm ortakları, ayrıca satış, faturalama (yalnızca Elite kademesi), teknik destek ve müşteri yönetimi sağlayarak müşteri ilişkilerini kontrol eder. Programa katılmak için sağlanması gereken belli teknik onaylar ve taahhütler vardır. İki ortaklık kademesi sunuyoruz: Elite ve Premier. Programa başvurduğunuzda ekip üyelerimizden birisi sizinle görüşerek işinize en uygun kademeyi belirler.

Çözüm Sağlayıcılar Ortağı
TİCARİ SONUÇLAR ELDE EDİN

Teknoloji iş ortakları

Bu iş ortaklığı, EnterERP ile entegre etmek istedikleri platform, araç veya yazılım sunan işletmeler içindir. Kuruluşlara, EnterERP ’yi teknoloji araçlarına ekleyerek satış sürecini nasıl geliştirebileceklerini, verimli adımları nasıl kolaylaştıracaklarını ve gelirlerini nasıl artıracaklarını gösterin. İşle ilgili sonuçlar ortaya koymak için ortak çözümler oluşturun!

Teknoloji iş ortakları
BÜYÜYÜN VE GELİŞİN

Satış ortaklığı

Bu program web sitesi sahipleri, mentorlar, bağımsız danışmanlar, risk sermayedarları ve kuluçka merkezleri, ticari gruplar ve dernekler veya hedef kitlesine doğrudan EnterERP planı satın almaya yönlendirerek komisyon kazanmak isteyen kurumlar için hazırlanmıştır. %30 ‘a varan kazanç!

Satış ortaklığı

Nasıl İş Ortağı olunur?

  • Uygun olan bir iş ortağı planını Belirleyin

  • İş Ortağı başvuru formunu doldurun

  • Ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin

  • Hemen kazanmaya başlayın!

İş Ortağı Başvuru Formu

EnterERP hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız formu doldurabilir veya bu numaradan bizi arayabilirsiniz. 0 850 582 00 35

Turkey+90

EnterERP, burada sağlanan verileri Gizlilik Bildirimi doğrultusunda kullanır.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket