%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın

Sektörler

EnterERP, sektörünüze özel geliştirilmiş çözümler ile işinizi dijitalleştirip kolaylaştırır ve işletme kârlılığınızı artırır. Her bir endüstrinin ihtiyaçlarını iyileştirmeyi özel olarak hedefleyen, kapsamlı bir yazılım çözümleri paketi sunuyoruz.

Sektörler
Perakende

Perakende

Mağazanızı ve operasyon ofisinizi sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayın ve gerçek bir çok kanallı çözümle ömür boyu sürecek müşteriler oluşturun. İşletmenizin her yönünü otomatikleştirin ve işleri istediğiniz gibi yürütme esnekliğini sağlayın.

Dağıtım ve Otomotiv

Dağıtım ve Otomotiv

Eksiksiz, bağlantılı ve mobil bir dağıtım ERP yazılımı ile tekliften tahsilata döngünün tamamını entegre ederek otomatikleştirin ve daha akıllı satış iş kararları alın. Dağıtım uygulamalarını bağlamak için modern API'ler ile dağıtım işinizi geleceğe dönük bir bulut platformunda büyütün.

Finans-Bankacılık

Finans-Bankacılık

EnterERP’nin Mali Yönetim Çözümü, süreci hızlandıran kullanımı basit araçlarla kuruluşun mali sağlığını analiz etmek ve raporlamak için ihtiyaç duyduğunuz doğru, gerçek zamanlı bilgilere 7/24 erişim sağlar. Nakit yönetimini kontrol altına alın.

Tarım

Tarım

EnterERP ile tarımsal imalat, tarım makinelerinin hazırlanmasından gübreleme, sürüm ve ekim işlemlerinin yürütülmesine kadar belirli operasyonların planlanmasını ve yürütülmesini bütünüyle yönetin. EnterERP en ileri düzeyde süreçlerinizi ve maliyetlerinizi dönemsel planlayarak büyümenizi sağlar.

İnşaat ve Tasarım

İnşaat ve Tasarım

Yöneticileri, süpervizörleri, alt yüklenicileri ve müşterileri aynı sayfada buluşturan kullanımı kolay bulut oluşturma yazılımıyla projeleri yolunda tutun ve işinizin büyümesini destekleyin. Bordro, proje ve hizmet yönetimi, raporlama, CRM ve sağlam finansallar için kapsamlı bir bağlantılı uygulama paketi ile kârlılığı en üst düzeye çıkarın.

Medikal ve Eczacılık

Medikal ve Eczacılık

Tıp alanındaki profesyoneller için yazılım çözümleri, sunulan hizmetlerin performansını ve kalitesini artırır. Etkili maliyet yönetimi, yeni düzenlemelere uyum, ecza depoları, hastaneler, klinikler ve tıbbi ofisler, laboratuvarlar, görüntüleme merkezleri ve eczaneler için EnterERP Sağlık Çözümlerinden yararlanın.

Hizmet

Hizmet

Hizmet işletmeleri için tasarlanmış kapsamlı bir hizmet yönetimi ERP uygulamasıyla büyümeyi destekleyin. Bağlantılı hizmet randevuları, sevk planlaması, ekipman yönetimi, finans ve envanter uygulamaları içeren kapsamlı bir hizmet yönetimi ERP uygulamasıyla kuruluşunuz genelinde büyümeyi destekleyin.

Enerji ve Kamu Hizmetleri

Enerji ve Kamu Hizmetleri

Enerji ve kamu hizmetleri sektöründeki şirketler; küresel ekonomik dalgalanmalar, arz ve taleple ilgili kritik değişiklikler, düzenleyici çerçevedeki değişiklikler, sık satın alma ve birleşmeler gibi karmaşık zorluklarla sürekli olarak karşılaşır. Bu koşullar altında kaynak planlaması ve operasyonel verimliliği hızlı ve doğru bir şekilde yönetin.

Üretim (İmalat)

Üretim (İmalat)

Üretim işinizin her yönünü tek bir yerden yönetin ve benzersiz ihtiyaçlarınız için tasarlanmış kapsamlı, mobil, üretim ERP'si ile verimliliği artırın. Kolaylaştırılmış süreçler ve üretim iş operasyonlarına ilişkin anlamlı iç görüler için modern teknolojileri birbirine bağlayan geleceğe hazır bir bulut platformuyla işinizi büyütün ve geliştirin.

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket