%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
KARİYER

EnterERP Kariyer

Bir işte iki şey önemlidir: her gün kendinize meydan okumak ve önemli olan bir şey inşa etmek. EnterERP'de ikisini de yapıyoruz.

EnterERP Kariyer
ENTERERP DEĞERLER

Değerler

Şirket değerlerimiz, EnterERP'nin bir ekip olarak birlikte çalışmasına yardımcı olan yol gösterici ilkeler ve temel inançlar kümesidir. Bizim savunduğumuz değerler işleri nasıl ve neden yaptığımızı yönlendiriyor. Bunlar, kendimizde ve meslektaşlarımızda aradığımız temel ilkelerdir.

Müşteriye Takıntılı Olun

Müşteriye Takıntılı Olun

Müşterilerimizi nasıl başarılı kılacağımız konusunda takıntılıyız. Verdiğimiz her karar müşterilerimizin başarısına hizmet etmelidir çünkü onların başarısı bizimkiyle el ele gelir.

Cesurca Konuşun ve Hareket Edin

Cesurca Konuşun ve Hareket Edin

Başarısız olmaktan değil, denememekten daha çok korkuyoruz. Hesaplanmış riskler alan ve deney yapan ekip üyelerine hayranız. Statükoya meydan okumaktan çekinmiyoruz.

Sorumluluğu Sahipleniyoruz

Sorumluluğu Sahipleniyoruz

Bunun BİZİM şirketimiz olduğunu kabul ediyoruz. Hiçbir sorunu asla 'başkasının sorunu' olarak görmüyoruz. Bir boşluk görürsek, onu ele almak için proaktif davranıyoruz. Mükemmelliği savunuyoruz. Birbirimize ve kendimize karşı sorumluyuz.

Açgözlülükle Öğrenin

Açgözlülükle Öğrenin

Her zaman meraklıyız, öğrenmek ve kendimizi geliştirmek için fırsatlar arıyoruz. Büyüme zihniyetini benimsiyoruz ve kendimizde ve işimizde gördüğümüz boşluklardan motive oluyoruz.

Odaklanma ve Aciliyetle Hareket Edin

Odaklanma ve Aciliyetle Hareket Edin

En büyük etkiye sahip olacak birkaç şeyi belirliyor ve bunları başarmak için hızla ilerliyoruz.

Hepimiz biriz

Hepimiz biriz

Tek takım olarak kazanır veya kaybederiz. İnsanların etrafında toplanır ve büyüme yolunda birbirimize yatırım yaparız: ister galibiyetleri kutlayın, ister yardım edin veya yapıcı geribildirim verin.

Bize katılın ve yeni nesil iş dünyasına güç katın.

Başvuru için CV’nizi info@entererp.com adresine mail gönderin.

Kariyer arka plan

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket