%20'ye Varan Temmuz İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
DEFTER

e-Defter

Defter kayıtlarınızı EnterERP üzerinden e-Defter sistemi ile dijitale geçirerek rahatlayın.

e-Defter
  • E-Defter
  • SSS

DAHA BASİT, DAHA KOLAY, DAHA HIZLI

Elektronik defter uygulaması ile muhasebe ve finansal süreçlerinizi hızlandırarak verimliliği artırın.

E-DEFTER YÖNETİMİ

e-Defter ile dijital ortamda kolayca defterleriniz tasdik edin.

Geleneksel kağıt defter kaydı saklamanın yerine dijital e-Defter uygulaması ile noter ve kağıt masraflarından kurtulun. Ayrıca defterleriniz online olarak zahmetsiz tasdik ettirin.

e-Defter ile dijital ortamda kolayca defterleriniz tasdik edin.

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Sıkça Sorulan Sorular

e-Defter, Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan defterlerin Elektronik Defter Genel Tebliğinde belirtilen format ve standartlara uygun biçimde elektronik dosya biçiminde hazırlanması, bastırılmaksızın kaydedilmesi, değişmezliğinin, bütünlüğünün ve kaynağının doğruluğunun garanti altına alınması ve ilgililer nezdinde ispat aracı olarak kullanılabilmesine imkan tanımayı hedefleyen hukuki ve teknik düzenlemeler bütünüdür.
Gelir İdaresi Başkanlığının her yıl belirlediği koşulları taşıyan veya gönüllü olarak GİB portala kayıt yaptıran tüm mükellefler defterlerini e-Defter olarak tasdik ederek saklayabilirler.
Yevmiye defteri, büyük defter ve defter beyan sistemi kapsamında tutulan defterler e-Defter olarak tutulabilecektir.
e-Defter sistemi uygulamasına www.edefter.gov.tr üzerinden kayıt başvurusu yaparak dahil olabilirsiniz.
e-Defter uygulaması üzerinden entegratör başvurusu yaparak e-Defter düzenleme ve saklama yetkisi alan firmalara özel entegratör firma denir.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket