%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
FATURA

e-Fatura

Faturalarınızı EnterERP üzerinden e-Fatura sistemi ile dijitale geçirerek zaman ve maliyet kaybını düşürün.

e-Fatura
  • E-Fatura
  • SSS

DAHA BASİT, DAHA KOLAY, DAHA HIZLI

Elektronik fatura ile muhasebe ve finansal süreçlerinizi hızlandırarak verimliliği artırın.

DİJİTAL FATURA

e- Fatura ile dijital ortamda kolayca fatura alın ve gönderin.

Geleneksel kağıt faturanın yerine çevre ve doğa dostu teknoloji ile faturalarınızı dijital e-Faturaya geçirerek hızlıca faturalarınızı sistem üzerinden gönderin ve alın. Dijital ortamda anlık olarak e-Fatura göndererek hem ekstra maliyet yükünden kurtulun hem de zamandan kazanın.

e- Fatura ile dijital ortamda kolayca fatura alın ve gönderin.

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziki ortamda kağıt olarak kesilen faturaların teknolojinin gelişmesiyle internet ortamında düzenlenerek mükellefler arasında iletilmesi ve saklanmasını sağlayan dijital sistemdir. VUK 397 nolu maddesi gereğince koşulları taşıyan mükellefler için e-Fatura düzenleme zorunluluğu vardır.
Gelir İdaresi Başkanlığının her yıl belirlediği koşulları taşıyan veya gönüllü olarak GİB portala kayıt yaptıran tüm mükellefler e-Fatura düzenleyebilirler.
GİB e-Fatura sistemine kayıtlı mükelleflere e-Fatura düzenlenirken, kayıtlı olmayan mükellef ve şahıslara e-Arşiv Fatura düzenleyebilirsiniz.
e-Fatura sistemi üzerinden entegratör başvurusu yaparak e-Fatura düzenleme ve saklama yetkisi alan firmalara özel entegratör firma denir.
EnterERP e-Fatura sistemi tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
EnterERP e-Fatura kontör kullanımı, her yıl için saklama hizmet karşılığı belirlenerek en uygun fiyat politikasıyla uygulanmaktadır.
EnterERP kullanırken ayrıca e-Fatura oluşturmanıza gerek kalmadan sistemde oluşturulan fatura üzerinden e-Fatura gönder butonu ile anında zahmetsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket