%20'ye Varan Şubat İndirimlerini Kaçırmayın!

Bizi Arayın
İRSALİYE

e-İrsaliye

Faturalarınızı EnterERP üzerinden e-Fatura sistemi ile dijitale geçirerek zaman ve maliyet kaybını düşürün.

e-İrsaliye
  • E-İrsaliye
  • SSS

DAHA BASİT, DAHA KOLAY, DAHA HIZLI

Elektronik irsaliye ile muhasebe ve finansal süreçlerinizi hızlandırarak verimliliği artırın.

DİJİTAL İRSALİYE

e- İrsaliye ile dijital ortamda hızlıca irsaliye alın ve gönderin.

Geleneksel kağıt irsaliye yerine irsaliyelerinizi dijital e-İrsaliyeye geçirerek hızlıca irsaliyelerinizi sistem üzerinden gönderin ve alın. Dijital ortamda anlık olarak e-İrsaliye göndererek hem ekstra maliyet yükünden kurtulun hem de zamandan tasarruf edin.

e- İrsaliye ile dijital ortamda hızlıca irsaliye alın ve gönderin.

Hemen ücretsiz deneyin!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziki ortamda kağıt olarak düzenlenen irsaliyelerin teknolojinin gelişmesiyle internet ortamında düzenlenerek mükellefler arasında iletilmesi ve saklanmasını sağlayan dijital servistir. VUK 397 nolu maddesi gereğince koşulları taşıyan mükellefler için e-İrsaliye düzenleme zorunluluğu vardır.
Gelir İdaresi Başkanlığının her yıl belirlediği koşulları taşıyan veya gönüllü olarak GİB portala kayıt yaptıran tüm mükellefler e-İrsaliye düzenleyebilirler.
GİB e-Fatura sistemine kayıtlı mükelleflere, kayıtlı olmayan mükellef ve şahıslara e-İrsaliye düzenleyebilirsiniz.
GİB portal üzerinden kaydınızı yaptırabilir veya bir e-Fatura entegratör firma ile e-İrsaliye kullanmaya başlayabilirsiniz.
e-Fatura sistemi üzerinden entegratör başvurusu yaparak e-İrsaliye düzenleme ve saklama yetkisi alan firmalara entegratör firma denir.
EnterERP e-İrsaliye modülü tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
EnterERP e-İrsaliye kontör kullanımı için her bir fatura kontör tutarı her yıl için saklama hizmet karşılığı belirlenerek en uygun fiyat politikasıyla uygulanmaktadır.
EnterERP kullanırken ayrıca e-İrsaliye oluşturmanıza gerek kalmadan sistemde oluşturulan transfer kaydı üzerinden e-İrsaliye gönder butonu ile anında zahmetsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

EnterERPLite

DOĞUŞ

EnterERP Lite, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümlerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için doğrudan bulutta doğdu.

EnterERPPro

YÜKSELİŞ

EnterERP Pro, orta ve büyük ölçekli işletmelerin büyümelerini ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir hale getirmek için geliştirildi.

EnterERP Elegance

ZİRVE

EnterERP Elegance, orta ve büyük ölçekli şirketlerin teknoloji ile birlikte sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir bir alt yapıyı hazırlıyor.

Elegance paket